my everyday make up

8:48 AM


Krásné ráno! Abychom vás nezahltily jenom outfit fotkama, tak jsem se rozhodla vám ukázat můj everyday make-up :) Kromě fashion, která je jednoznačně na prvním místě, mě samozřejmě zajímá i sekce beauty, proto jsem asi před rokem absolvovala Basic rekvalifikační make-up kurz v Make-up institut Prague, pod vedením úžasné Janky Letkové. Zde se dozvíte spoustu zajímavých rad, od čištění pleťi až po samotnou aplikaci dekorativní kosmetiky a vše si vyzkoušíte na vlastní kůži. Právě tady jsem se konečně naučila pracovat se štětci, na které teď nedám dopustit.  Pokud tápete, jak se samy krásně, jednoduše  a hlavně správně nalíčit, tento kurz rozhodně doporučuji.

Jako první nanesu na čistou pleť primer (Maybelline-Baby skin), poté aplikuji make up (jelikož jsem celkem opálená, používám buď BB cream od Garnier v odstínu 03 Medium nebo Naked Skin od UD v odstínu 4), vše pečlivě rozetřu štětcem M51 (Petra Lovely Hair), na zakrytí pupínků a sjednocení pleťi používám korektor od značky Alcina.

Dále se vrhám na oči, tam použiji bázi Elf a nesmrtelné Maybelline Color Tattoo v odstínu 35- Bronze (stíny budou držet jako přibité :), pak nanesu UD stíny (barvu do očního oblouku volím podle nálady, ale celkově se držím zemitých tónů). Nakonec oči orámuji tužkou od Essence (02 Hot Chocolate). Jelikož trpím na suché rty, tak je před líčením namažu balzámem (Maybelline- Babylips Mint Fresh a na noc používám Carmex).


Na obočí volím tužku od Catrice v odstínu 030 Brown a zafixuji ho Maybelline Browndrama Mascara (medium brown). Pro mě perfektní kombinace.

Tváře. Moje nejoblíbenější část. Momentálně jsem se zamilovala do dvou produktů a to do Benefit tvářenky Hervana a do blushing bronzeru od Too faced.

Na projasnění lícních kostí nanesu rozjasňovač od F&F, který už se bohužel nevyrábí a celý look zafixuji pudrem od MAC (medium plus).  Na řasy volím Roller Lash Mascara (Benefit) a rty lehce přetřu butter glossem od NYX.  Tímto je celý look hotový (netrvá více, jak 10 minut) a já můžu mezi lidi :D

Dejte mi vědět, jaké jsou vaše oblíbené produkty a jakou metodu líčení volíte vy. Vaše T.


You Might Also Like

0 comments