week in pictures

9:23 AM

Krásnou neděli! Dneska na vás čekají  zbývající fotky ze Švýcarska, plus něco málo z tohoto nechutně horkého týdne:)) Vyrazili jste někam k vodě? Poraďte nějaké fajn koupání. Mějte se fajn. T.


V Montreux jsem navštívili zdejší vinice a hrad, upřímně to bylo asi nejméně zajímavé město a zřejmě prázdninové letovisko Arabů.
Počasí nám bohužel také moc nepřálo, ale jejich promenády jsou nádherné (to by se běhalo).
Už mě ty jejich francouzské jednohubky štvaly, tak jsem si dala pořádnýho burgera (a stál za to :))

Nedaleko Monterux je výrobna čokolády, kam jsme se zprvu chystali, ale fronta byla asi na 3 hodiny, tak jsme to otočili a jeli se podívat do výrobny sýru, když tam budete tak se mrkněte, bylo to celkem zajímavý a strašně to tam vonělo (teda mně to voní:D)
Nakonec jsme se dohodli, že ještě zajedeme do Lausanne, podívat se do Olympijského muzea a vřele doporučuji, bylo to super udělané, zajímavé a rozhodně se nebudete nudit! Btw město je boží, škoda, že jsme více času netrávili zde:)
Naše konečná zastávka byla Geneva, co vám budu povídat to je prostě druhá Paříž, strašně se mi tu líbilo. Bohužel jsme zrovna chytli jejich národní svátek, takže všude bylo mraky lidí, ale stejně to bylo super. 
Jeden den jsme si půjčili loď a vyjeli na jezero, zrovna byly největší pařáky, takže jsme to vychytali. A byla to bomba. Domy okolo jezera jsou nádhérné, připomínají mi anglická sídla, voda byla akorát, tak jsme se i vykoupali, když tu budete v létě, tak to rozhodně absolvujte:)
Nejkrásnější piknikový servis :))
Večer jsem si zašli na pouť, přesněji na ruské kolo, pokochat se noční Genevou, myslela jsme si, že to zvládnu, ale můj strach z výšek mě překonal, takže jsme měla hlavu v klíně a řvala na bráchu ať už to okamžitě vypnou :D 
A teď zpátky do Prahy, když jsme přijeli měla jsem pěkně 2 kila nahoře, ne že by mě to nějak extra stresovalo (sakra život si musíme užít, ne?!!! ), ale šla jsem si zaběhat a nevim, jak vy , ale já po delší době nic nedělání, vždycky uběhnu víc, máte to tak taky? 
Jooo musela jsem :D 
Dohromady to uvidíte v pondělním outfit postu :)

S holkama jsme zašly do kina, jěště jsem chtěla stihnout Paper towns a upřímně film nenadchne ani neurazí, řekla bych, že dobrej průměr, co myslíte? 
Kdežto Hledání Aljašky mě opravdu baví. Vtipné a  pohodové čtení:) Jo a Divočina byla super, zrovna se chystám na film, tak jsem zvědavá.
Po třech týdnech už jsme potřebovala změnu a zamilovala jsem si nude odstíny, barvičky mě nějak přestávají bavit :)
Moje oblíbené cvičení:)
Nejlepší UGO drink- 13.
Hecla jsem se a v největším vedru šla, ten pocit potom je prostě k nezaplacení :D 
Opalovačky!!!

Tak a já se jdu sbalit, jedeme k vodě a na grilovačku. Dejte mi vědět, jak se vám článek líbil, kam se ještě chystáte vy. :****

You Might Also Like

2 comments

  1. Super fotky, Švajčiarsko ma veľmi láka, snáď sa tam niekedy pôjdem pozrieť :) A nude odtiene chválim, ja si na nich ulietavam už dlhšiu dobu a na nechtoch už snáď polroka nenosím nič iné :) Tip kam k vode u mňa na blogu Nathalie's ;)

    ReplyDelete
  2. Super fotky!! :)

    ReplyDelete