high waisted shorts

7:08 AM

Pokud čtete tyto řádky, já jsem na cestě do mé milované Barcelony. Toto secesní architekturou protkané město jsem navštívila celkem dvakrát, poprvé asi ve 12 letech, kdy mě s sebou vzal táta na služební cestu (což dělal vždy, když mohl, abych toho zažila a viděla co nejvíce :*) a po druhé před rokem, kdy jsem do Barci odjela na měsíční studijní pobyt a jednoduše se mi vryla pod kůži. Je to jedno z nejkrásnější míst, jaké jsem kdy mohla navštívit a jestli se vám někdy naskytne možnost sem jet, neváhejte! :) Dnes se vracím na místo činu, tentokrát se svým mužem a už se nemůžu dočkat, až se budeme procházet po Gotické čtvrti, jíst tapas a pít sangrii. Všechno budu dokumentovat a zaznamenávat, takže v neděli očekávejte mega giga report.:)

Samozřejmě bych vás neochudila o středeční outfit, tak tady je. Jelikož jsem měla trochu hoňku a nevěděla, co dřív, tak jsem zvolila tyto pohodlné kraťasy s vyšším pasem a k tomu jednoduchý, čistě bílý nátělník. Na běhání po městě jako dělané.
Dejte mi vědět, jak se vám outfit líbí a budu moc ráda za všechny tipy, co v Barce navštívit, kam zajít na jídlo apod... Mějte super den. T.tílko- Bershka
shorts- H&M
kabelka- Longchamp
sandálky- Accessorize

You Might Also Like

1 comments

  1. Tak tohle, je dokonalý outfit!!! Jednoduché a krásné 😊 Užijte si Barcelonu, už se teším ❤️

    ReplyDelete