dubai diary I.

6:10 AM


Krásnou sobotu. Jak užíváte víkendu? Nakonec jsem se rozhodla dubajský post rozdělit do dvou článků, nahromadilo se mi více fotek, tak doufám, že se vám budou líbit:) Dnes jsem si pro vás tedy připravila první várku a začneme trochu jinak- Starou tradičnější Dubají se všemi souky (trhy) a různými zákoutími. Nebojte, o tu supermoderní část vás rozhodně nepřipravím, ale to až příště. Tak jdeme na to:)


You Might Also Like

14 comments

 1. Skvělé fotky, každý postuje fotky právě jen z té supermoderní Dubaje a tak jsem ráda, že jsi to takhle hezky rozdělila:) Užíveej!!

  ReplyDelete
 2. Parádní momentky, je vidět, že sis to tam užila :))

  ReplyDelete
 3. No, klidně bych si to s tebou vyměnila :D Užívej!
  www.veshionlife.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. :D za par pojedem spolecne a vypadnem z Prahy!!

   Delete
 4. Krásné fotky a díky za ně! také bych jednou Dubaj ráda navštívila právě proto, že to není jen město skleněných obřích mrakodrapů, ale i těchto starých klasických orientálních uliček a náměstíček s trhy :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jsem ráda, že se líbí, děkuji Míšo :)

   Delete
 5. Mně se líbí, že tam na ulicích není místo pro minimalismus :D, ty koberce, šátky, všechno, úplně to září. Co se mi ale líbí je ta sjednocená písková barva budov, protože pak se můžu soustředit právě buď na ty barvy nebo na ozdobné ornamenty na stavbách. No, zajela bych tam :D!

  ReplyDelete
 6. O výletu do Dubaje přemýšlím už dlouho a po zhlédnutí tvých fotek tam už prostě musím jet!! :D

  Italianfashionpasta.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. wow fakt zaujímavé :o ja by som veľmi chcela navštíviť Dubaj, no uvidím či sa mi to aj splní, teším sa na ďalšie fotky a článok!

  Dominika Makarova fashion blog

  ReplyDelete
 8. krásní fotky, ten trh by mě hodně bavil!!:) a ta naše 50tka mě dost pobavila:))))
  Style by Eliza

  ReplyDelete