Amsterdam

3:53 PM


Hezkou neděli všem! Avizovaný report je tu a hned za čerstva, jak jsem slíbila:) Jak už asi víte, byly jsme s holkama ( Veru a Eli) na jednodenním výletě v Amsterdamu, kam jsme se vydaly se společností eurotrips.cz. Hromadný odjezd autobusem byl v pátek večer a cesta trvala něco okolo 10 hodin...ano, to bylo trochu náročné, ale jelikož nás s Eli šoupli na zadní sedačky, mohly jsme se krásně rozvalovat a tím pádem i prospat ( upřímně jsme na to moc nevypadaly...dát tu naši fasádu aspoň trochu do kupy dalo celkem  zabrat :D)
Jakmile jsme přijeli do města, čekala nás rychlá okružní jízda s malou exkurzí, a nakonec jsme se rozhodly poznat město na vlastní pěst. Přišlo mi, že jsme viděly snad každý kout amsterdamských uliček, které jsou nesmírně kouzelné, malebné a plné příjemné atmosféry. Zavítaly jsme také na bleší trh, kde seženete snad všechno po lžičky až svatební šaty:)) Celou dobu si z nás počasí zřejmě dělalo pr...! Jednou bylo azuro a po druhé nás málem smetla vichřice! Takže jsme program musely proložit i návštěvou místních obchůdků a kaváren, abychom se na chvíli zahřály. Večer jsme byly už dost promrzlé, ale chtěly jsme vidět ještě nejznámější vykřičenou čtvrť Red light district, která byla plná turistů a bůh ví čeho všeho! Celý trip jsme zakončily pořádným džbánem sangrie, aby se nám na cestu domů lépe spinkalo .)) A shodly jsme se na tom, že toto město neopouštíme naposledy! :) Co vy a Amsterdam, plánujete sem jet? Líbí se vám? K.

You Might Also Like

6 comments

 1. Cestovatelské posty mám moc ráda, v Amstru jsem ještě nebyla ale vypadá jako že stojí za návštěvu! :)

  ReplyDelete
 2. booooží fotky kočko!!!:))))

  ReplyDelete
 3. Hezké fotky, muselo to být super (teda až na tu dlouhou cestu) :-)
  http://verrygusto.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. V Amsterdamu jsem ještě nikdy nebyla. Tvé fotky jsou krásné. Doufám, že se do tohoto města také někdy podívám, určitě má úžasnou atmosféru.

  ReplyDelete
 5. Miluji Amsterdam! krásný fotky :)

  ReplyDelete