found the perfect coat

8:58 AM


Hezký víkend všem! Další advent před námi! Je možný, že to tak rychlá utíká?! Někdy si říkám, ať se ten čas na chvíli zastaví... U nás doma to vypadá jako když vybuchla bomba, takže je nejvyšší čas začít uklízet a taky bych konečně měla připravit nějakou tu výzdobu :D Mimochodem, jaké jsou vaše vánoční zvyky? My máme jeden, který není sice moc eko, ale ochranáři zvířat by na nás byli pyšní.
Každý rok na Vánoce vystřihneme a nakreslíme kapra (žraloka, velrybu apod. :D) a s tímhle arzenálem se vydáme na Kampu, kde ho pouštíme do Vltavy, aby chudinka pravej hned nezdechnul :/ :D Aby jste si nemysleli, že tohle děláme jen tak... v naší family je spoustu mrňat, takže to je hlavně jejich nápad (musí se to na někoho svést:)) Nakonec si dáme svařák, mini obídek ( jooo, my zlatý prasátko prostě nikdy neuvidíme:)) a posléze se jedeme domu koukat na pohádky, relaxovat (žrát!) a čekat, než dorazí zbytek naší obr rodiny. Užívejte víkend a nezapomeňte zítra zapálit svíčku :* K.
kabát- Everydaycounts/ svetr- Zara/ kalhoty- Zara/ boty- Adidas/ kabelka- Fendi

You Might Also Like

4 comments

  1. Já teda asi nedodržuji žádný zvyky. Jen příprava jídla je podle receptů, který se předávají z generace na generaci :) ale to nepovažuju za zvyk. Letos jsme dokonce s přítelem pojali Vánoce trochu jinak a budeme je slavit v kruhu přátel, těch nejbližších a strašně se na to těšíme!

    ReplyDelete
  2. Ta kabelkaa <3 Jinak my nejspíš taky zlatý prasátko nikdy neuvidíme, každej rok totiž chodíme na oběd a to nejde odolat všem těm dobrotám :D

    ReplyDelete