my top 5 bloggers

8:01 PM


Hlásím, že dnešek byl mega úspěšný a já konečně nakoupila všechny (dobře, skoro všechny) dárky, oujee!! :D Vstávali jsme v 8 a během dopoledne bylo nakoupeno, rozhodně doporučuju jít v ranních hodinách, jelikož okolo oběda to začínal být masakr. Těm, koho nákupy ještě čekají přeju hodně sil a ať vás to moc nezmohne! .)
Abychom si také na chvíli odpočinuli od outfitů, chtěla bych vám dnes ukázat svých TOP 5 modních ikon. Sleduji něco okolo 80 různých blogů a číslo se neustále navyšuje, ale na tyto blogerky nedám dopustit a jejich stránky projedu snad každý večer. Vím, že teď frčí hlavně severské blogy, ale na mém seznamu se najdou i holky z jihu a garantuju vám, že to umí taky pěkně roztočit! Jak jste si mohli všimnou, můj styl (ani ten životní:)) není vždy minimalistický a černobílý... miluji barvy, hravost a to se také do svých outfitů snažím vnést. Budu moc ráda, když mi napíšete, jaké jsou vaše oblíbené blogy a kdo vás inspiruje:)

1. Sincerely Jules. Američanka s mexickými kořeny, která je na mém seznamu první už několik let. Bloguje od roku 2009, má dokonce svoji vlastní značku a je jednoduše úžasná. Miluju její smysl pro kombinaci a to, že dokáže z obyčejné věci udělat něco naprosto stylového. Asi jako každá bloggerka její „velikosti“ hrozně moc cestuje a její travel posty jsou tááák boží!
2. Angelica Blick. Švédská bloggerka, která je nejen krásná, ale také nesmírně talentovaná. Vyhrála několik Bloggers Awards, navrhla svoji vlastní kolekci a jde víc a víc dopředu. Její fotky nejsou jen klasické outfitovky, ale  dokáže z nich (její fotograf:D udělat umělecké dílo.
3. Song of Style. Další Američanka, která je naprosto jedinečná ve svém stylu a citu kombinovat naprosto nesmyslné vzory a materiály. A nejen to...je dokonce skvělou a úspěšnou interiérovou designérkou. Btw. mrkněte na její snap, ta holka je ďábel :D 
4. A nakonec moje milované Španělky. První z nich je Silvia z blogu Bartabac, na kterou poslední dobou koukám opravdu často a baví mě na ní prostě všechno! No, podívejte se sami.
5. Lovely Pepa, která si na nic nehraje a její barevné outfity jsou super! Všechno je normálně nositelné a většinou dostupné i pro nás smrtelníky :))

You Might Also Like

9 comments

 1. Jako Kristy, kde jsem ja?! :D :D
  ne..super nápad na článek! :)

  ReplyDelete
 2. Tento článek mám v plánu na příští týden:D:) a jinak u mě vedou absolutně Švédky, topka je pro mě určitě Kenza!:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to se na něho ráda podívám :)) Kenza je taky super:)

   Delete
 3. Sincerely Jules miluju! Jinak mezi mé topky patří ještě JanniD:)

  ReplyDelete
 4. Neznám ani jednu z těchto blogerek, takže díky za tipy! :)

  Petra Bartáková

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to se pokocháš :)) Není zač:))

   Delete
 5. ty španělky neznáááám! super inspo!:)<3
  Style by Eliza

  ReplyDelete