New in: H&M home, Lush...

11:25 AM


Hezký pátek všem! Probudit se s pocitem, kdy nemusíte nic a nestresuje vás žádná zkouška, je prostě k nezaplacení. Teď nechci naštvat nikoho, koho to ještě čeká, ale vy určitě víte o čem mluvím :D Opravdu vám přeju, ať už je to co nejdříve za vámi (mimochodem, co mi způsobilo za škodu zkouškové období??!! Šedivej vlas...ne vážně, hnusnej, tvrdej šedivej vlas...šel okamžitě ven! :D:/ )
Jak už jsem psala v minulém článku, naskytlo se mi pár nových věcí (produktů) a nějaké novinky jsem si přivezla z Drážďan , takže vám je chci dneska ukázat. Jo a nekoupila jsem si jediný kus oblečení, sama tomu nemůžu uvěřit, ale slevy a já se úplně nekamarádíme, za to jsem byla až moc úspěšná v nákupu home decoru, no posuďte sami :D
H&M má super polštáře a hlavně povlaky, které nejsou vůbec drahé, takže můžu jedině doporučit!:)
Do Primarku chodím opravdu jen do sekce home, jedině ta se mi zdá použitelná a najdete tu super věci za hubičku.
Jelikož mám hodně citlivou pokožku na hlavě, tak jsem chtěla zkusit nějaké další přírodní produkty a tentokrát vyhrál Lush (šampon, kondicionér a maska).
Na Origins masku a Clarins olejíček jsem četla spoustu pozitivních recenzí, takže jsem je musela zkusit:) Korektor Maybelline se u nás bohužel neprodává, ale podle youtuberů je jeden z nejlepších. Zoeva štětce momentálně patří mezi mé nejoblíbenější a tenhle mi ve sbírce nesmí chybět :))
No a nejlepší na konec :D Opravdu jsem to vzali vážně a pořídili si běžkařkou výbavu, všechno jsme koupili ve Fashion Aréně a za parádní peníz! :)

You Might Also Like

10 comments

 1. Nádherné fotky a věcičky! Na H&M dekorace a tak se taky chystám, jsou vážně krásně a do interiéru super, hlavně něco jiného než co tu máme.. :)

  www.ketyland.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. Krásné fotky! Já jsem nedávno v H&Mku ulovila parádní ubrus na stůl :) V Primarku mají super home věci. Pamatuju si, jak jsem byla na služebce v Dublinu, koupila jsem si obraz za 5 euro a on se mi nevešel do kufru? Naštěstí milá kolegyně měla větší kufr jak já a můj úžasný obraz se mi v pořádku dovezl.
  Meet My Lovely World

  ReplyDelete
 3. Skvělé fotky, opravdu báječné úlovky do bytu a i na volný čas!!!

  ReplyDelete
 4. těším se na interiérový článek!!!:) protože ty rose gold raminka?! <3
  Style by Eliza

  ReplyDelete
 5. krásne vecičky, milujem H&M home :)

  ReplyDelete