leather skirt

9:31 AM


Krásné ráno všem! Původně jsem tento článek chtěla publikovat včera, ale psala jsem ho hoodně pozdě večer, a když jsem si ráno četla, co jsem vyplodila za kraviny, tak logicky musely proběhnout jisté korektury! :D A byl vlastně Valentýn, no jooo! Já osobně tomuto svátku neholduju, ale mám pro to celkem pádný důvod.
V tento den má narozeniny jedna z nejdůležitějších osob v mém životě, takže jsme samozřejmě také slavili, ale po svém (tzn. hromada skvělýho jídla, pití a taky dárečků:)) I když dobře... s přítelem jsme si zašli do kina (ano, jak romantické, vůbec tam nechodíme skoro pořád:D), vybrali jsme film Deadpool, což je marvelovská komiksová klasika a byla to fakt pr...! Vážně, komu nevadí trošku (hodně) drsnější humor a chce se jednoduše pobavit, tak vřele doporučuju! Musím se přiznat, že já tyhle marvelovský filmy docela žeru, co vy? Jaký je váš oblíbený žánr a viděli jste v poslední době něco, co vás dostalo?? Budu moc ráda, když mi doporučíte i něco ze starších ročníků.)) Mějte super den! K.
kabát- Pull&Bear/ sukně- Zara/ svetr- Zara/ boty- Isabel Marant/ brýle- H&M/ triko- Zara

You Might Also Like

9 comments

 1. Tak já filmy od Marvela miluju, všechny! A Deadpool je dalším z nich, zaprvé Ryan Reynolds!!! a za druhé, ten humor mě prostě baví :D Outfit je na jedničku, super!!:)

  ReplyDelete
 2. Krásný outfit! Ještě jsme tento film neviděli, ale chystáme se. A máme to stejně, dva rodinný příslušníci mají také narozeniny na tento den. :)
  The Glam Donuts

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkujuu .)) Vážně, tak to bude parádní den!

   Delete
 3. Prostě miluju to tvoje umění vrstvit. Deadpool jsem (ještě) neviděla, popravdě se moc v marvelovských filmech nevyžívám, ale jako plánuju to :D ;).

  ReplyDelete
 4. Kabát je super ❤️
  www.chauml.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Great looking out fit!! You look sensational! Love those boots and your legs look amazing!! :) Great work!

  ReplyDelete