#mbpfw Friday

1:33 PM


Krásné ráno ( vlastně už poledne:))! Konečně jsem se po celém týdnu vyspala a udělala si mega super obří snídani. Dneska se s vámi chci podělit o své dojmy z víkendového pražského fashion weeku, který byl sice náročný (nestěžuj si sakra!! :D), ale nejvíc inspirativní a strašně moc jsem si tyhle dva dny užila.  Potkat tolik stylových a „crazy“ lidí na jednom místě, mě nabilo neskutečnou energií a tahle jedinečná atmosféra by pohltila snad každého.
Měly jsme tu čest (s Veru a Eli) sedět ve frotrow a užívat si modely hned z první řady. Abych vás hned ze začátku nezasypala miliony fotek, rozhodla jsem se, že vám dnes ukáži páteční přehlídky, kde dominovaly ženy, úžasné návrhářky : ODIVI, ETHER, MONIKA DRÁPALOVÁ a KATEŘINA GEISLEROVÁ. Doufám, že vám alespoň skrze fotky přiblížím tu neskutečnou krásu a náladu, kterou jsem mohla celý víkend nasávat.

ODIVI

Na tu jsem se upřímně těšila úplně nejvíc a ani tentokrát nezklamala. Byla to podle mě jedna z nejlepších show a její modely byly naprosto nepřekonatelné. Líbí se mi, že vytváří kousky, které jsou nositelné a neskutečně variabilní. A ta " barevné" kombinace...krása!!! :D ETHER

Modely této talentované návrhářky mě velmi mile překvapily. Byly vtipné, hravé a opět nositelné. Moji pozornost upotaly hlavně třásně a kombinace materiálů. 
MONIKA DRÁPALOVÁ

Asi nebude úplně nutné vysvětlovat, co mě na této show zaujalo nejvíc :D Byl to samozřejmě make up, který mě opravdu bavil. Co se týče jednotlivých modelů, byla to prostě hra střihů ...hra, která stála za to!! :)

KATEŘINA GEISLEROVÁ

Zrovna tyto modely nebyly uplně mým šálkem kávy, nicméně určitě chválím propracovanost jednotlivých kousků a velmi mě zaujaly vesty a volné kalhoty. 
Celkově to byl neuvěřitelý zážitek a jsem moc ráda, že jsem se takto velké akce mohla zúčastnit! Co říkáte vy na jednotlivé modely, zaujalo vás něco?? :)

You Might Also Like

7 comments

 1. Krasne fotky, nejvice se mi libi Odivi 😊

  ReplyDelete
 2. uzasne farby!

  Pozyvam na MEGA giveaway o Niveu, Rimmel a ine:) tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/03/giveaway-bioderma-nivea.html

  ReplyDelete
 3. juuuj to vypada super! Z fotek, co jsem zatím viděla, se mi hodně líbily věci od Odivi a Lukáše Macháčka <3 #jakovzdy

  ReplyDelete
 4. Skvělé skvělé!! Odivi je jako vždy pecka, ovšem tentokrát, co jsem se dívala se povedla vážně většina:)

  ReplyDelete
 5. Paráda, skvělé fotky. Já jsem navštívila Chatty a Macháčka, Odivi ale tedy opravdu vede na plné čáře :)

  Poshlife

  ReplyDelete