paradise

3:19 AM


Krásné ráno! Zdravím vás z ráje:) Konečně jsem se po třech dnech dokopala k tomu, abych vám napsala článek. V takovém nádherném prostředí se člověku nechce ani moc fotit, psát a jediné, co dokáže, je nasávat  a prožívat místní atmosféru. I když fotek mám požehnaně, a to jsem si říkala, že to bude stát za prd. Jo a už jsem říkala, kde vlastně jsme? Asi ne, co? :D V sobotu jsme po celém jednom dni přicestovali na Phuket, na jeden z nejznámějších thajských ostrovů a s klidným svědomím můžu říct, že je to jedna z nejkrásnějších dovolených, na jaké jsem doposud byla.
Zatím jsme si užívala pláže a sluníčka...je tu prosím 35 stupňů a pocitově 42??!! Moje kůže a nehty nebyly nikdy v lepším stavu...fakt! Taky jsme se vydali do nedaleké vesnice a města Patong (největší místní metropole, kde jsou v podstatě jenom bary a bordely:D), všichni tu jsou strašně milí a ochotní pomoci v každé situaci, takže jsme opravdu daleko od domova (ne, nebudu pesimistická :D) Ať přijdete kamkoli, všude hraje hudba, všichni se smějí  a je tu prostě krásně. Zítra se chystáme prozkoumat tradiční chrámy a „Velkého Buddhu“ a taky jsme byly přemluveny na thai box, o zábavu tedy nemáme nouzi. Joo a to jídlo?? Famozní...mohla bych se užrat! :D Mějte super den a posílám teplo do Prahy:)) K.

You Might Also Like

7 comments

 1. Uzasny! Hned bych jela taky :) Poradne si to uzij! :)

  xxx

  CITC FASHION BLOG

  ReplyDelete
 2. Och to je krása, teraz si mi pripomenula, ako mi veľmi chýba teplo, slnko a aj more. Užívaj si dovolenku a nerob si starosti s blogom, vypni od sociálnych sieti a vychutnávaj si pokoj a voľno.

  ReplyDelete
 3. Prekrásne, naozaj ráj na zemi. Užívaj si to :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  ReplyDelete
 4. boží fotky! hned bych se tam aspon na týden vrátila!:)

  ReplyDelete