my blazer

6:01 PM


Zdravím všechny! Dneska ráno se mi konečně naskytla volná chvíle a hlavně se dostavila i trochu lepší nálada na to, abych vám nafotila outfit. Bylo to asi hodinu předtím, než mi začala škola a zase jsem se dozvěděla pár „pozitivních“ informací ohledně zkoušek apod., ale tím vás tu rozhodně nebudu zatěžovat! Holt...tohle období nebude patřit k těm nejpříjemnějším! :D
Moc ráda bych vám dala doporučení na nějakou akci, film, výstavu nebo třeba kavárnu, ale vytáhnu paty jenom do posilky (vyčistit si hlavu), a když jdu s odpadky (momentálně moje nejoblíbenější činnost :D) Doufám, že za měsíc už budu mluvit jinak a postovat jako o život! Outfit je hodně ležérní a pohodlný, teda až na ty boty...Zara prostě neumí pohodlný boty, tečka!!:D No a šedivý triko je prostě nutnooost, mohla bych ho nosit pořád a ke všemu. Co na tuto kombinaci říkáte, líbí se vám? K.
blazer- Mango/kalhoty- Zara/ triko- Zara/ boty-Zara/ kabelka- Céline/ hodinky Casio/

You Might Also Like

4 comments

 1. Pevný nervy! :D jinak to bistro ve škole docela bodne viď?:D super outfit, kabelka je prostě boží:)

  ReplyDelete
 2. boží outfit jako vždy! ;)

  ReplyDelete
 3. Skúškové obdobie je vždy veľmi náročné a ja sa naň popravde vôbec neteším. Už nech je to za nami.
  Krásny outfit!

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  ReplyDelete
 4. Ďakujem za tip, že v Zare si boty nemám kupovať. :D:D Vždy vyzerajú dokonale, ale ešte som nikdy nenabrala odvahu riskovať čo sa týka pohodlnosti. Tak už viem, že ani nemám. :P Ale vyzeráš super. ;)
  Victoria's secrets

  ReplyDelete